Axel Nilsson Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL NILSSON (1889-1981):
Kvinna under parasoll, signerad och daterad Axel Nilsson -39, olja, duk på pannå, ca 38,5x29,5 cm,
Läs mer
569085
2018-09-23