Parti silver för serveringsändamål

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 4 st, SENAPSBURK, SALTSTRÖARE, silver, glas och bakelit, 2 st med stämplar för Guldsmedsaktiebolaget GAB, Stockholm 1943, tillhörande skedar, saltkar, senapsburk och saltkar med blå glasinsatser och svenska importstämplar, höjd ca 1,5-9,5 cm

Obetydligt slitage

569090

2018-09-14