Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

FLAKONGER, VASER, GLAS, URNA, SIGILLSTAMP, 9 dlr, 18/1900-tal, höjd ca 6-39 cm

Slitage, skador

569095

2018-09-10