Ivar Arosenius blandteknik Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IVAR AROSENIUS (1878-1909): Lockelse, monogramsignerad och daterad IA .99, akvarell, ca 17x22 cm,
Läs mer
569096
2018-09-23