Ivar Arosenius blandteknik Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IVAR AROSENIUS (1878-1909): Lockelse, monogramsignerad och daterad IA .99, akvarell, ca 17x22 cm,

Läs mer

569096

2018-09-23