Martin Säflund Uppsala Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARTIN SÄFLUND (1894-1976): 3 st, Uppsalaslätten, Åkermark, Uppsala-stadsbild, signerade M Säflund, akvareller, ca 26x34, 16x22 samt 33x24 cm,
Läs mer
569099
2018-09-23