Bengt Åberg oljemålning

Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BENGT ÅBERG (1941-2015): "Bläckfisken", signerad B Åberg, olja på duk, ca 45x42 cm.

569120

2018-09-09