Skålfat fat tennsamling
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKÅLFAT, stämplad Lars Löfgren Uppsala 1838, FAT, Zadoch Bergenholz Vimmerby 1804, FAT, Nils Pärsson Berg Stockholm 1740, tenn, diameter ca 30 cm
Kuntoraportti
Ytskador och slitage, mindre bucklor
569123
Päivämäärä:
2018-09-08