Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÄNKSTOP, Johan Lindroth Arboga 1812, SKÄNKSTOP, 2 st, KAFFEKANNA, 1800-tal, KVARTSSTOP, 1700-tal, tenn, delvis graverad dekor, höjd 17-23 cm
Bucklor, lagningar, repor
569128
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här