Skänkstop kvartsstop samt kaffekanna tennsamling

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNKSTOP, Johan Lindroth Arboga 1812, SKÄNKSTOP, 2 st, KAFFEKANNA, 1800-tal, KVARTSSTOP, 1700-tal, tenn, delvis graverad dekor, höjd 17-23 cm

Bucklor, lagningar, repor

569128

2018-09-08