Reinhold Ljunggren olja Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Pojke med segelbåt, signerad R. Ljunggren, olja på pannå, ca 34x24 cm,

Läs mer

569134

2018-09-23