Sven X:et Erixson oljemålning Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Violinisten, signerad och daterad Påsk 51, olja på duk, ca 33x42 cm,

Läs mer

569142

2018-09-23