Sven X:et Erixson Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Fantasi, signerad och daterad Sven Erixson, olja på duk, ca 46x38 cm,
Läs mer
Smärre tryckmärken
569146
2018-09-23