Gunnar Svenson olja Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR SVENSON (1892-1977): Stilleben med blommor och skulptur, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, ca 31x41 cm,
Läs mer
569147
2018-09-23