Kurt Östervig soffbord

Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord
Kurt Östervig soffbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KURT ØSTERVIG, soffbord, Jason møbler, Ringsted Danmark 1960-tal, teak, märkt JASON, höjd 44 cm, 175 x 60 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, skivan med fläckar samt smärre ytskador

569150

2018-09-10