Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KURT ØSTERVIG, soffbord, Jason møbler, Ringsted Danmark 1960-tal, teak, märkt JASON, höjd 44 cm, 175 x 60 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, skivan med fläckar samt smärre ytskador
569150
2018-09-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner