Axel Nilsson Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL NILSSON (1889-1981): "Höstlandskap", signerad Axel Nilsson, olja på duk, ca 50x61 cm,
Läs mer
Smärre färgbortfall
569156
2018-09-23