Axel Nilsson Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Omnibus, signerad och daterad Axel Nilsson 40, pastell, ca 26x20 cm,

Läs mer

569158

2018-09-23