Hilding Linnqvist Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HILDING LINNQVIST (1891-1984): Följe, Nordafrika, monogramsignerad HL, akvarell, ca 26x45 cm,
Läs mer
569159
2018-09-23