Vykort 1900-talets början

Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början
Vykort 1900-talets början

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VYKORTSALBUM, med lösa vykort ca 250 st, 1900-talets början, motiv från Skåne bla Helsingborg, Arild och Höganäs

Slitage

569167

2018-09-15