Gideon Börje Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GIDEON BÖRJE (1891-1965): 2 st, Landskap, signerade G Börje, en daterad 1928, akvareller, ca 22x30 resp 26x36 cm,
Läs mer
Smärre kantskada
569174
2018-09-23