Gideon Börje Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965): 2 st, Landskap, signerade G Börje, en daterad 1928, akvareller, ca 22x30 resp 26x36 cm,

Läs mer

Smärre kantskada

569174

2018-09-23