Stor oljemålning av Sune Rudnert

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUNE RUDNERT (1938-2007), Spejande naken dam, signerad och daterad -71, olja på duk ca 135x114 cm

569184

2018-09-10