Lennart Jirlow Dansen

Lennart Jirlow Dansen
Lennart Jirlow Dansen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Dansen", signerad L. Jirlow, 81/250, färglitografi, bildstorlek ca 47x39 cm

569188

2018-09-11