Karusellbord

Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARUSELLBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i idegran, läderkläddskiva, lådor i sargen, beslag och fotavslut i mässing, höjd ca 64, diameter 50 cm

Slitage

569207

2018-09-11