Dorothee Becker förvaringstavla "Uten.Silo"

Dorothee Becker förvaringstavla

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOROTHEE BECKER, "Uten.Silo", förvaringstavla, röd ABS-plast, detaljer i metall, Design M, 1960-/70-tal, ca 87 x 66 cm

Slitage, ett hörn med lagning, bakstycket delvis löst

569212

2018-09-12