Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), kustmotiv med fyr, signerad roland S, färglitografi, 25/200, ca 44x30 cm

Lätt gulnad i bladet

569227

2018-09-11