Originalmålat slagbord från 1700-talets slut

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SLAGBORD, sannolikt Norrbotten, 1700-talets slut, originalmålat i blått, tre skivor, höjd ca 77, mittskivans längd 61 cm, längd 196, bredd 101 cm

Originalskick, slitage, repor

569233

2018-09-11