Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SLAGBORD, sannolikt Norrbotten, 1700-talets slut, originalmålat i blått, tre skivor, höjd ca 77, mittskivans längd 61 cm, längd 196, bredd 101 cm
Originalskick, slitage, repor
569233
2018-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här