Takplafond av modernt snitt
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA/TAKPLAFOND, 1970-tal, stomme av mässing och slipade prismor av olika utförande, 8 ljuspunkter, höjd ca 26, diameter 60 cm
Obetydligt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
569243
2018-09-11