Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, huvudsak 1960-tal, bestående av: ånglok 3029, ånglok CM800, ellok CE800, ellok 3030, 14 vagnar, bl.a 3 Shell tankvagnar 4502, 6 personvagnar, 3 öppna godsvagnar, 5 brodelar, övergång, 85 rälsbitar, 6 växlar, lufttledningar, mm, 2 stationshus samt diverse hus från andra tillverkare medföljer
Skador, slitage, delvis i fabriksförpackningar
569261
2018-09-15