Hugo Scheiber oljemålning
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HUGO SCHEIBER (Ungern 1873-1950), "Bailarina", signerad Scheiber .H, olja på pannå ca 80x59 cm
Proveniens: Köpt 25 Oktober 2017, på Isbilya Subastas
Diverse stötmärken i tavlans över och underkant, oramad
569262
2018-09-11