Smyckeskrin av tenn från Guldsmedsaktiebolaget

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, Stockholm 1963, smyckeskrin av tenn, invändigt klätt med röd plysch, stämplat GAB TENN N9 6, diameter 16 cm

Smärre slitage och märken

569269

2018-09-11