Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, Stockholm 1963, smyckeskrin av tenn, invändigt klätt med röd plysch, stämplat GAB TENN N9 6, diameter 16 cm
Smärre slitage och märken
569269
2018-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här