Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORKSKRUV, metall, i form av Karl-Alfred /Popeye, utgiven av Bulls Presstjänst 1937, stämplad Bulls COPYRIGHT PAT., höjd 14 cm
Slitage
569272
2018-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här