Korkskruv från 1937 föreställande Karl-Alfred

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORKSKRUV, metall, i form av Karl-Alfred /Popeye, utgiven av Bulls Presstjänst 1937, stämplad Bulls COPYRIGHT PAT., höjd 14 cm

Slitage

569272

2018-09-11