Broscher

Broscher
Broscher
Broscher
Broscher
Broscher
Broscher
Broscher
Broscher
Broscher
Broscher

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BROSCHER, 7 st, silver, olika halter, en stämplad Per Sköld, en med emalj, en med bärnsten, total vikt ca 95 g

Bruksslitage

569277

2018-09-11