Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BROSCHER, 7 st, silver, olika halter, en stämplad Per Sköld, en med emalj, en med bärnsten, total vikt ca 95 g
Bruksslitage
569277
2018-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här