Viktor Alexandrejewitsch Bobrob akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VIKTOR ALEXANDREJWITSCH BOBROV (1882-1918 tal): "Maskerad", signerad Bobrov samt daterad 1908, akvarell, mått ca 30x21 cm

Något gulnad

569279

2018-09-11