Kolhämtare
Valmis
2018-09-11
569296
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KOLHÄMTARE, 1800-talets mitt, Karl-Johan, koppar med mässingsdetaljer, höjd 44 cm
Proveniens: Uppfinnaren L.M Ericssons familj
Smärre beläggningar