Kolhämtare

Kolhämtare
Kolhämtare
Kolhämtare
Kolhämtare
Kolhämtare
Kolhämtare
Kolhämtare
Kolhämtare
Kolhämtare
Kolhämtare

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOLHÄMTARE, 1800-talets mitt, Karl-Johan, koppar med mässingsdetaljer, höjd 44 cm

Proveniens: Uppfinnaren L.M Ericssons familj

Smärre beläggningar

569296

2018-09-11