Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), 3 st, vinter/höst motiv, signerad och numrerade, olika mått
569302
2018-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här