Reinhold Ljunggren färglitografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), 3 st, vinter/höst motiv, signerad och numrerade, olika mått

569302

2018-09-11