Matgrupp 1930-tal

Matgrupp 1930-tal
Matgrupp 1930-tal
Matgrupp 1930-tal
Matgrupp 1930-tal
Matgrupp 1930-tal
Matgrupp 1930-tal
Matgrupp 1930-tal
Matgrupp 1930-tal
Matgrupp 1930-tal
Matgrupp 1930-tal
Matgrupp 1930-tal
Matgrupp 1930-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP. 5 dlr, 1930-tal, matbord, iläggskiva med sarg, stolar 4 st, björk och mahogny, bordets höjd 72, diameter 110, skivan 30, stolarnas sitthöjd 44 cm

Smärre ytskador

569311

2018-09-11