Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP. 5 dlr, 1930-tal, matbord, iläggskiva med sarg, stolar 4 st, björk och mahogny, bordets höjd 72, diameter 110, skivan 30, stolarnas sitthöjd 44 cm
Smärre ytskador
569311
2018-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här