Ljuskrona med vita prismor

Ljuskrona med vita prismor
Ljuskrona med vita prismor
Ljuskrona med vita prismor
Ljuskrona med vita prismor
Ljuskrona med vita prismor
Ljuskrona med vita prismor
Ljuskrona med vita prismor
Ljuskrona med vita prismor
Ljuskrona med vita prismor
Ljuskrona med vita prismor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, möjligen Svenskt tenn, stomme i förgyllt trä och metall, opalinglas, sexarmad, höjd 80, diameter 58 cm

569441

2018-09-11