Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Komposition med segelbåtar, olja på duk, signerad E H. Mantel, 90x125 cm

569449

2018-09-11