Oljemålning Stockholmsmotiv Gamla stan
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): "Yxsmedsgränd", signerad Lindblom, olja på pannå, ca 14x12 cm
Kuntoraportti
569461
Päivämäärä:
2018-09-11