Oidentifierad konstnär, olja

Oidentifierad konstnär, olja
Oidentifierad konstnär, olja
Oidentifierad konstnär, olja
Oidentifierad konstnär, olja
Oidentifierad konstnär, olja
Oidentifierad konstnär, olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med tjur samt släde, monogram signerad Malm? 1858, signerad på spännramen a tergo "Stockholm, Julen, 1858", ca 18x15 cm

Smärre slitage

569464

2018-09-11