Lennart Jirlow Gröna Lund

Lennart Jirlow Gröna Lund
Lennart Jirlow Gröna Lund

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow, 203/210, färglitografi, bladmått ca 118x79 cm

Något gulnat

569468

2018-09-11