Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, gustaviansk provinsarbeten, 1800-tal, vitmålade, rygg med kopplat spjälknippe, lös stoppad sits, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, färgbortfall
569469
2018-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här