Stop Tyskland 1700-tal

Stop Tyskland 1700-tal
Stop Tyskland 1700-tal
Stop Tyskland 1700-tal
Stop Tyskland 1700-tal
Stop Tyskland 1700-tal
Stop Tyskland 1700-tal
Stop Tyskland 1700-tal
Stop Tyskland 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP, 2 st., stengods och tenn, Tyskland, 1700-tal, polykrom dekor, höjd ca 20-24 cm

Nagg, sprickor, skador

569477

2018-09-11