Herman Kähler keramik

Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik
Herman Kähler keramik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERMAN KÄHLER, 2 dlr., keramik, Danmark, 1900-talets början, Jugend, vas samt fat, polykrom dekor av blommor, signerade HAK, diameter ca 30, höjd 17 cm

569481

2018-09-11