Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HERMAN KÄHLER, 2 dlr., keramik, Danmark, 1900-talets början, Jugend, vas samt fat, polykrom dekor av blommor, signerade HAK, diameter ca 30, höjd 17 cm
569481
2018-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här