Abraham Danielsz Hondius oljemålning

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

ABRAHAM DANIELSZ HONDIUS (Holland 1630/32-1691): Landskap med jaktsällskap, signerad Abraham Hondius, olja på duk, 64x76 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

Dubblerad, retuscher

569483

2018-10-23