Abraham Danielsz Hondius oljemålning
Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
ABRAHAM DANIELSZ HONDIUS (Holland 1630/32-1691): Landskap med jaktsällskap, signerad Abraham Hondius, olja på duk, 64x76 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
Dubblerad, retuscher
569483
2018-10-23