Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, Louis XVI stil, 1900-talets första hälft, betsat furu, 4 lådor, utragbar skrivskiva, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 75, 140x60 cm

Slitage, ytskador

569485

2018-09-11