Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENA A LINDERHOLM (1947): Kock med fiskar på fat, signerad Lena A Linderholm, EA, färglitografi, Mourlotstämpel, ca 86x60 cm
Med dedikation
569491
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här