Lech Rzewuski oljemålning

Lech Rzewuski oljemålning
Lech Rzewuski oljemålning
Lech Rzewuski oljemålning
Lech Rzewuski oljemålning
Lech Rzewuski oljemålning
Lech Rzewuski oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LECH RZEWUSKI (född 1941): "Paella por favor Anno domini 78", signerad och daterad 78, olja på duk, 70x90 cm

569494

2018-09-12