Angelica Wiik Färglitografi

Angelica Wiik Färglitografi
Angelica Wiik Färglitografi
Angelica Wiik Färglitografi
Angelica Wiik Färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Vargtass", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, epreuve d´artist, signerad "Angelikca Wiik", bildmått ca 58x32 cm, oramat blad

569497

2018-09-15