Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Vargtass", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, epreuve d´artist, signerad "Angelikca Wiik", bildmått ca 58x32 cm, oramat blad
569497
2018-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här